Modowe porady stylistów
Formalne sukienki pasujące do typu ciała

Niezależnie od tego, czy chcesz podkreślić swoją drobno figurę, zakręcony sylwetkę, czy kształt klepsydra, jesteś pewny, że znajdziesz formalne ubranie, które pasuje do konkretnego kształtu. Zanim kupisz nową sukienkę na nadchodzące wydarzenie, pomaga znać swój kształt ciała, aby upewnić się, że masz odpowiednie dopasowanie, aby pozostawić uczucie czarujący i pewny siebie. Oto kilka wskazówek, które pomogą zidentyfikować idealny strój formalny:

 

Pokaż krzywe

 

Postać klepsydra, która ma pełny biust i biodra i określone talii, wygląda świetnie z stylu sukni, który jest w stanie zwrócić uwagę i zdefiniować talii. Preferowany styl sukni może zawierać Spódnica ołówkowa, strukturalna talia i szeroki dekolt, aby w pełni podkreślić krzywe. Jeden styl, który jest wielki jest sukienka Wrap, który jest łatwy do dokręcania wokół talii przy użyciu tkaniny kontrastowe lub pasa, podczas gdy materiał jest w lewo, aby być naturalnie pełniejsze w obszarach bioder.

 

Tworzenie krzywych

 

Formalna sukienka, która pomaga stworzyć poczucie objętości jest idealna dla tych, którzy chcą pokazać krzywe. Jest to możliwe, aby pojawić się krzywego z sukni, która ma rzutki lub marszczenia w talii. Ten rodzaj sukni jest przydatna dla jego zdolność do definiowania dolnej części ciała. Ponadto szeroka Góra łodzi szyi jest przydatna dla dając szersze ramiona i pełniejsze biustu linii. Inne opcje obejmują pionowe księżniczki szwy, które pomagają podkreślić krzywe, aby nadać bardziej miękki i pełniejszy wygląd.

 

KOMPLEMENT linii biustu

 

Preferowany styl sukienka dla kogoś z Slim dolnej połowie i pełniejsze popiersie są te, które dają wsparcie i struktury do stanika. Sukienka powinna mieć paski, które mogą łatwo wspierać i podnieść linię biustu. Świetny wybór, który nie będzie overpodkreślają jest sukienka talii imperium. Styl, który może dać więcej równowagi obejmuje sukienka A-line, która płynie na biodrach i akcentuje talię. Ta sukienka jest doceniana za jego zdolność do równowagi i proporcji do całego ciała.

 

Wydłużyć nogi

 

Prosta technika, aby wydłużyć nogi jest nosić krótkie i ciemne formalne sukienki. Tworząc kontrast między nogami i tkaniny sukienka jest możliwe, aby wydawało się, że nogi są dłuższe. Ten rodzaj sukni może różnić się długością od tych, które odpoczywać tuż nad kolanem do krótkiej minispódnicy. Inne opcje to Wysoka talia i szczupła suknia, która daje podobną iluzję o dłuższych nogach.

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Brak.
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości kevinluo.seklänning till bröllopbalklänningar stockholmaftonklänningarstudentklänningar online Licznik odwiedzin: 96